Dell PA-2E Family 0P975F / HA65NE1-00 Slim AC Power Adapter 65W 19.5V 3.34A
  • Model: Dell PA-2E Family 0P975F / HA65N
Add to Cart:
Dell PA-2E Family Slim AC Power Adapter 65W 19.5V 3.34A
P/N: 0P975F
Model: HA65NE1-00
In good condition and in full working order
Supplied with mains power cable
Included:
  • 1 x Dell PA-2E Family 0P975F / HA65NE1-00 Slim AC Power Adapter 65W 19.5V 3.34A