Dell PA-2E Family AC Power Adapter 19.5V 3.34A 65W - Model: LA65NE1-01
  • Model: Dell PA-2E Family AC Power Adapt
Add to Cart:
Dell PA-2E Family AC Power Adapter 19.5V 3.34A 65W - Model: LA65NE1-01 PA-2E Family Model: LA65NE1-01 In good working condition supplied with mains power cable
Includes:
  • 1 x Dell PA-2E Family AC Power Adapter 19.5V 3.34A 65W - Model: LA65NE1-01