Dell 0X9RG3 AA45NM131 Laptop / Notebook AC Power Adapter Charger 45W 19.5V 2.13A
  • Model: Dell 0X9RG3 AA45NM131 Laptop / N
Add to Cart:
In good condition
Supplied with mains power cable
Included:
  • 1 x Dell 0X9RG3 AA45NM131 Laptop / Notebook AC Power Adapter Charger 45W 19.5V 2.13A
  • 1 x Mains Power Cable
More Info: Dell Genuine OEM AC Adapter X9RG3 Dell Slim 19.5V 2.31A 45W XPS 13 AA45NM131 AC/DC Adapter Slim Charger with Power Cord Genuine 45W 19.5V Dell Inspiron 14 7437 - X9RG3 XPS 13 L221X Ultrabook Compatible Part Numbers: 4H6NV, DA45NM131, D0KFY, 332-1827, AA45NM131, X9RG3 Compatible Dell Laptops/Notebooks: XPS 13 (L321X) XPS 13 (L322x) XPS 12 (9Q23) XPS 12 (9Q33) XPS 11 (9P33) Inspiron 14 (7437)