Gerenic DV-9200UK UK 3-Pin Plug AC Power Adapter Charger 1.8W 9V 200mA
  • Model: Gerenic DV-9200UK UK 3-Pin Plug
Add to Cart:
In Good Condition
Included:
  • 1 x Gerenic DV-9200UK UK 3-Pin Plug AC Power Adapter Charger 1.8W 9V 200mA
Fast Shipping Within 24 hours, - International Delivery is with UPS
More Info:
  • AC Adapter
  • Model Number: DV-9200UK
  • INPUT: 240VAC 50Hz
  • OUTPUT:9VDC 200mA