Gerenic MKA-090250GS European 2-Pin AC Power Adapter Charger 2.25W 9V 250mA
  • Model: Gerenic MKA-090250GS European 2-
Add to Cart:
Model Number: MKA-090250GS
In good condition and In full working order
Included:
  • 1 x Gerenic MKA-090250GS European 2-Pin AC Power Adapter Charger 2.25W 9V 250mA
More Info: Specifications: Brand: Gerenic Model: MKA-090250GS Type: AC/DC Adapter Plug Type: Universal Power Supply Input: 230V AC 50Hz Output: 9V AC 250mA Wattage: 2.25W