CUI Inc. EPA301DN15 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: CUI Inc. EPA301DN15 AC Power Sup
Add to Cart:
  • Input: 100V-240V 50-60Hz 0.8A
  • Output: 15V 2A