CUI Inc. DMS120250-P5P-ICME AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: CUI Inc. DMS120250-P5P-ICME AC P
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 0.8A 47-63Hz
  • Output: 12V 2.5A