CUI Inc. 57-12-1500D AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: CUI Inc. 57-12-1500D AC Power Su
Add to Cart:
  • Input: AC 120V 60Hz 32W
  • Output: DC 12V 1500mA