Fairway Electronic VE10B-050 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Fairway Electronic VE10B-050 AC
Add to Cart:
  • Input: 100-240V ~ 1.0A max. 50-60Hz
  • Output: 5.0V 2.0A