Fairway Electronic VE50-150A AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Fairway Electronic VE50-150A AC
Add to Cart:
  • Input: 100-240 V AC 47-63 Hz 1.2A
  • Output: 15 V DC 2.5A