Fairway Electronic TC10L-050 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Fairway Electronic TC10L-050 AC
Add to Cart:
  • Input: 100-120V 1.0A 50/60Hz
  • Output: 5.0V 2.0A