Dongguan Xincheng 35-09-0200D AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Dongguan Xincheng 35-09-0200D AC
Add to Cart:
  • Input: 120V AC 60Hz 4W
  • Output: 9V DC 200mA