Dong JY15-140-030-UD AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Dong JY15-140-030-UD AC Power Su
Add to Cart:
  • Input: 100-240 V AC 50-60 Hz 0.4A
  • Output: 14 V DC 300 mA