Dongguan Xincheng EI-41-0900500D AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Dongguan Xincheng EI-41-0900500D
Add to Cart:
  • Input: 120V AC 60Hz 6.7W
  • Output: 9V DC 500mA