Dell 0U680F HA90PE1-00 PA-3E Family Laptop AC Power Adapter 90W 19.5V 4.62A
  • Model: Dell 0U680F HA90PE1-00 PA-3E Fam
Add to Cart:
Dell Part Number: 0U680F
Model Number: HA90PE1-00
PA-3E Family
In good condition and In full working order
Supplied with main power cable
Included:
  • 1 x Dell 0U680F HA90PE1-00 PA-3E Family Laptop AC Power Adapter 90W 19.5V 4.62A
More Info: Specifications Input Voltage: 100V-240V Output Voltage: 19.5V 4.62A Power: 90W Tip Size: 7.4mm x 5.0mm Product Type: AC Adapter Part Number: 0U680F Model Number: HA90PE1-00 Brand: Dell This 0U680F Laptop Adapter Replaces the Following OEM Part Numbers: Dell 09T215 Dell 0U680F Dell 310-2862 Dell 310-3399 Dell 310-7699 Dell 310-7712 Dell 330-1825 Dell 330-1827 Dell 330-1828 Dell 330-4113 Dell 330-6258 Dell 331-6301 Dell 332-1833 Dell 7W104 Dell 9T215 Dell AA90PM111 Dell AD-90195D Dell ADP-90AH B Dell ADP-90FB B Dell C120H Dell C2894 Dell C8023 Dell CF820 Dell CF989 Dell CM889 Dell DA90PE1-00 Dell DA90PE3-00 Dell DA90PM111 Dell DA90PS0-00 Dell DA90PS1-00 Dell DA90PS2-00 Dell DF315 Dell EA90PE1-00 Dell F8834 Dell FA90PE1-00 Dell FA90PS0-00 Dell FF313 Dell GX808 Dell HA90PE1-00 Dell HH44H Dell J62H3 Dell LA90PE1-00 Dell LA90PE1-01 Dell LA90PS0-00 Dell LA90PS1-00 Dell MM545 Dell MV2MM Dell NADP-90KB Dell PA-10 Dell PA-1900-01D3 Dell PA-1900-02D2 Dell PA-3E Dell PA1650-06D3 Dell PP02X Dell R8D4D Dell RM805 Dell RM809 Dell U7809 Dell UC473 Dell V1277 Dell WK890 Dell XD757 This 0U680F AC Laptop Adapter is Compatible with: Alienware AM11x-826CSBA lienware M11x R2 Alienware M11x R3 Alienware M11x Inspiron 1410 Inspiron 1425 Inspiron 1545 Inspiron 1546 Inspiron 17R Inspiron 5150 Inspiron 5160 Inspiron 6000 Inspiron 6400 Inspiron 9300 Inspiron 9400 Inspiron E1505 Inspiron E1705 Inspiron M501R Inspiron N7110 Latitude D400