Teltronics BTE-1202410N AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Teltronics BTE-1202410N AC Power
Add to Cart:
  • Input: 120V AC 60Hz 40W
  • Output: 12V DC 600mA -24V DC 600mA