Spec Lin SL01066V15AU AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Spec Lin SL01066V15AU AC Power S
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 0.3A 50-60Hz
  • Output: 6.0V 1.5A