Ktec KSAFE2000100W1US AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Ktec KSAFE2000100W1US AC Power S
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 50/60Hz 0.6A
  • Output: 20V 1.0A