ROC MW48-1201000 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: ROC MW48-1201000 AC Power Supply
Add to Cart:
12V DC 1A
  • INPUT: 120V AC 60Hz 32W
  • OUTPUT: 12V DC 1A