Zebra VE50-1200 AC Power Adapter Charger 48W 12V 4A For UCLI72-4 Quad Charger
  • Model: Zebra VE50-1200 AC Power Adapter
Add to Cart:
Part Number: VE50-1200
In good condition and in full working order
Supplied with mains power cable
Included:
  • 1 x Zebra VE50-1200 AC Power Adapter Charger 48W 12V 4A For UCLI72-4 Quad Charger