Potrans UP04821120 48W 12V 4A Monitor AC Power Adapter 5mm x 2mm Pin
  • Model: Potrans UP04821120 48W 12V 4A Mo
Add to Cart:
Potrans 48W 12V 4A Monitor AC Power Adapter 5mm x 2mm Pin
Model: UP04821120
In good condition and in full working order
Supplied with main power cable
Included:
  • 1 x Potrans UP04821120 48W 12V 4A Monitor AC Power Adapter 5mm x 2mm Pin
More Info:
  • Potrans
  • ITE Power Supply
  • Model: UP04821120
  • Input: 100-240V ~ 50-60Hz 1.2A
  • Output: 12V == 4A