Potrans UP04081120 LCD Monitor AC Power Adapter Chaarger 40W 12V 3.33A
  • Model: Potrans UP04081120 LCD Monitor A
Add to Cart:
Model Number: UP04081120
Part Number: : 2719040121
In Good Condition
Supplied with mains power cable
Included:
  • 1 x Potrans UP04081120 LCD Monitor AC Power Adapter Chaarger 40W 12V 3.33A
More Info: Product Description: Model #: UP04081120 P/N: 2719040121 Some Known Compatible Part numbers: S550 S551 S552 Lcd Monitor , Westinghouse Digital 2719040121 Specifications: Input: 100-240V AC 50-60Hz 1.2A Output: 12VDC, 3.33A (-) ----C---- ( ) Wattage: 40W Pin Type : Round Barrel :2 x 5.5 x 9.5 mm Dimension :L 11.75 x W 6.2 x H 3.2 cm Approx. Weight: 360 grams. Approx. To use with: LCD Monitor Keywords: AC ADAPTOR , Desktop Switching Power Supply