Netgear PWR-10027-03 / DV-1280-3UK UK Wall Mount AC Power Adapter 12 Volts 1 Amp
  • Model: Netgear PWR-10027-03 / DV-1280-3
Add to Cart:
Netgear UK Wall Mount AC Power Adapter 12 Volts 1 Amp
Model: PWR-10027-03
P/N: DV-1280-3UK
In good condition and In full working order
Included:
  • 1 x Netgear PWR-10027-03 / DV-1280-3UK UK Wall Mount AC Power Adapter 12 Volts 1 Amp
More Info:
  • Type : AC-DC Adapter
  • Brand: Netgear
  • Model Number: PWR-10027-03
  • Part Number: DV-1280-3UK
  • Input: AC 240VAC 50Hz 100mA
  • Output: DC 12V 1A