Netgear PWR-075-712 AD-071AD UK 3-Pin Plug AC Power Adapter Charger 7.5V 1A
  • Model: Netgear PWR-075-712 AD-071AD UK
Add to Cart:
In Good Condition
Included:
  • 1 x Netgear PWR-075-712 AD-071AD UK 3-Pin Plug AC Power Adapter Charger 7.5V 1A
Fast Shipping Within 24 hours, - International Delivery is with UPS
More Info:
  • NETGEAR
  • AC Adapter
  • Part Number: PWR-075-712
  • Model Number: AD-071AD
  • INPUT: 240V ~ 50Hz 140mA
  • OUTPUT: 7.5V == 1A