Linksys By Cisco MV12-4120100-B2 UK 3 Pin Plug AC Power Adapter Charger 12V 1A
  • Model: Linksys By Cisco MV12-4120100-B2
Add to Cart:
In good condition
Included:
  • 1 x Linksys By Cisco MV12-4120100-B2 UK 3 Pin Plug AC Power Adapter Charger 12V 1A
  • Linksys By Cisco
  • Design Number: MV12-41120-125f
  • Model Number: MV12-4120100-B2
  • Input: 230V ~ 50Hz 0.3A
  • Output: 12V == 1A
  • UK 3 Pin Plug