Linksys By Cisco DSA-12W-10 UK 3 Pin Plug AC Power Adapter Charger 9V 1A
  • Model: Linksys By Cisco DSA-12W-10 UK 3
Add to Cart:
In good condition
Included:
  • 1 x Linksys By Cisco DSA-12W-10 UK 3 Pin Plug AC Power Adapter Charger 9V 1A
More Info:
  • Linksys Power Adapter
  • Model: DSA-12W-10
  • Input: 100-240V ~ 50/60Hz 0.3A
  • Output: 12V == 1A