I.T.E CENB1030 Series AC Power Adapter 12V 2.5A 32W - Model: CEND1030A1200F02
  • Model: I.T.E CENB1030 Series AC Power A
Add to Cart:
I.T.E CENB1030 Series AC Power Adapter 12V 2.5A 32W - Model: CEND1030A1200F02 CENB1030 Series Model: CEND1030A1200F02 In good working condition supplied with mains power cable
Includes:
  • 1 x I.T.E CENB1030 Series AC Power Adapter 12V 2.5A 32W - Model: CEND1030A1200F02