I.T.E 3C10224-UK F41240300A040G AC Power Adapter 24V 300ma For 3Com NBX
  • Model: I.T.E 3C10224-UK F41240300A040G
Add to Cart:
I.T.E AC Power Adapter 24V 300ma For 3Com NBX
Model: 3C10224-UK
F41240300A040G
In good condition
Included:
  • 1 x I.T.E 3C10224-UK F41240300A040G AC Power Adapter 24V 300ma For 3Com NBX
More Info:
  • I.T.E Power Suppluy
  • Model Number: 3C10224-UK
  • F41240300A040G
  • Input: 230V ~ 50Hz 0.07A
  • Output: 24V == 300mA