FSP Group FSP120-1ADE11 120W 19.0V 6.32A LCD Monitors AC Power Adapter
  • Model: FSP Group FSP120-1ADE11 120W 19.
Add to Cart:
FSP Group 120W 19.0V 6.32A LCD Monitors AC Power Adapter
Model: FSP120-1ADE11
In good condition and in full working order
Supplied with mains power cable
Included:
  • 1 x FSP Group FSP120-1ADE11 120W 19.0V 6.32A LCD Monitors AC Power Adapter