FSP Group FSP048-1AD101C TFT, LCD, DVD, HDD AC Power Adapter Charger 48W 12V 4A
  • Model: FSP Group FSP048-1AD101C TFT, LC
Add to Cart:
In Good Condition
Supplied with main power cable
Included:
  • 1 x FSP Group FSP048-1AD101C TFT, LCD, DVD, HDD AC Power Adapter Charger 48W 12V 4A
More Info:
  • FSP GROUP INC AC POWER ADAPTOR MODEL: FSP048-1AD101C
  • INPUT: 100-240V ~ 1.2A 50-60Hz
  • OUTPUT: 12V ----- 4.0A MAX. (48W MAX)