DVE DSA-0151F-40A AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: DVE DSA-0151F-40A AC Power Suppl
Add to Cart:
  • Input: 100-240V ~ 50-60Hz 0.4A
  • Output: 40V 0.25A