DVE DSA-0151F-12 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: DVE DSA-0151F-12 AC Power Supply
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 50-60Hz 0.4A
  • Output: DC 12V 1.5A