Dell ZVC220HD12S1 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Dell ZVC220HD12S1 AC Power Suppl
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 50-60Hz 3.0A
  • Output: 12V 18A MAX 220W