Dell PA-12 Family Auto / Home AC Power Adapter 19.5V 3.34A 65W - Model: AF065B83
  • Model: Dell PA-12 Family Auto / Home AC
Add to Cart:
Dell PA-12 Family Auto / Home AC Power Adapter 19.5V 3.34A 65W
Model: AF065B83
In good working condition
Includes:
  • 1 x Dell PA-12 Family Auto / Home AC Power Adapter 19.5V 3.34A 65W - Model: AF065B83