CUI Stack KA12D120045034U AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: CUI Stack KA12D120045034U AC Pow
Add to Cart:
  • Input: 120 V AC 60 Hz 95 mA
  • Output: 12 V DC 450 mA