Yuyao Simen YH-S06CU0750700 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Yuyao Simen YH-S06CU0750700 AC P
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 50-60Hz 0.2A
  • Output: 7.5V 700mA