Yhi YS-1015-E12 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Yhi YS-1015-E12 AC Power Supply
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 47-63Hz 0.4A
  • Output: 12V DC 1.25A