Westell A481212OT AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Westell A481212OT AC Power Suppl
Add to Cart:
12VAC 1.2A , 12V 1.2A
  • OEM Original Parts
  • Input: 120VAC 60Hz 22W
  • Output: 12VAC 1.2A