Weihai SW34-1202A02-B6 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Weihai SW34-1202A02-B6 AC Power
Add to Cart:
  • Input: 100-240V ~ 50-60Hz, 1.2A
  • Output: 5V 2.0A
  • Output: 12V 2.0A