U.S. Robotics DP41A-0901000U AC POWER SUPPLY CHARGER ADAP
  • Model: U.S. Robotics DP41A-0901000U AC
Add to Cart:
  • Input: 120 V AC 60 Hz 12W
  • Output: 9 V DC 1000 mA