Terk KU1B-090-0100D AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Terk KU1B-090-0100D AC Power Sup
Add to Cart:
  • OEM Original Parts
  • Model: KU1B-090-0100D
  • Input: 120VAC 60Hz 6VA
  • Output: 9VDC 100mA