Telebyte A35W090500-02 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Telebyte A35W090500-02 AC Power
Add to Cart:
9.0VAC 500mA , 9V 500mA
  • OEM Original Parts
  • Input: 120VAC 60Hz 9.5W
  • Output: 9.0VAC 500mA