SWTec SW018S120150U1 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: SWTec SW018S120150U1 AC Power Su
Add to Cart:
  • INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
  • OUTPUT: 12V 1.5A