Switching Adaptor WHP18F05020 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Switching Adaptor WHP18F05020 AC
Add to Cart:
  • Input: 100-240V 50-60Hz 0.45A
  • Output: 5V 1.8A