Spec Lin L4D-150030R AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Spec Lin L4D-150030R AC Power Su
Add to Cart:
15VDC 300mA , 15V 300mA
  • OEM Original Parts
  • INPUT: 120V ~ 60Hz 10.6W
  • OUTPUT: 15VDC 300mA