Sincho SCP48-1351000 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Sincho SCP48-1351000 AC Power Su
Add to Cart:
  • Input: 120 V AC 60 Hz 20W
  • Output: 13.5 V DC 1000 mA