Salom SPS15A-007 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Salom SPS15A-007 AC Power Supply
Add to Cart:
  • INPUT: 120V ~ 50/60Hz 0.4A
  • OUTPUT: 12.0V 1.25A 15W