Safety mark SH9-1854900 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Safety mark SH9-1854900 AC Power
Add to Cart:
  • INPUT: AC 100-240V ~ 2.0A 50-60Hz
  • OUTPUT: 18.5V 4.9A