RS Components 118-781 AC Power Adapter 24V 2.5A 60W - Model: L60A24-P1J
  • Model: RS Components 118-781 AC Power A
Add to Cart:
RS Components 118-781 AC Power Adapter 24V 2.5A 60W
RS P/N: 118-781
Model: L60A24-P1J
In good working condition with mains power cable
Included:
  • 1 x RS Components 118-781 AC Power Adapter 24V 2.5A 60W - Model: L60A24-P1J