Power Supply SAW12.5-05.00-2000 AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: Power Supply SAW12.5-05.00-2000
Add to Cart:
  • Input: AC 100-240V 50/60hz 500mA
  • Output: 5V 2000mA